Apie mus

EURORISK nuo 2006 m. skatina mūsų gyvenimo rizikų draudimą. Baltijos šalyse EURORISK vis didina draudimo rizikų plėtrą, siūlydama palankius Baltijos šalių draudikų produktus – turto, transporto, krovinių ir transportavimo, civilinės atsakomybės, asmens ir žemės ūkio draudimą.

Šiuo metu EURORISK yra viena didžiausių draudimo brokerių bendrovių Baltijos šalyse ir gali didžiuotis savo ilgamete patirtimi tiek dirbant su individualiais, tiek su verslo klientais. Bendrovė turi net 15 filialų, kurie išdėstyti taip, kad profesionalių draudikų komanda galėtų greitai ir lengvai pasiekti visus EURORISK klientus. Šiuo metu įmonėje dirba 60 specialistų, iš kurių 35 yra atestuoti draudimo brokeriai. EURORISK pasirašytų draudimo sutarčių įmokų suma siekia daugiau nei 20 milijonų eurų.

Mūsų tikslas yra profesionalus požiūris į draudimo veiklą – tai produktų ir paslaugų kokybė, aptarnaujančio personalo požiūris bei puiki reputacija.

Būtent klientų atsiliepimai yra EURORISK naujų ir esamų produktų kūrimo bei tobulinimo šaltinis. Kiekvienam klientui siūlome vis naujus individualaus draudimo sprendimus. EURORISK  dirba taip, kad viskas, kas svarbu, būtų išties apdrausta, o klientai jaustųsi saugūs ir finansiškai apsaugoti tuo metu, kai to labiausiai jiems reikia.